Home > E-zines > milieub@BBeL > Archief > 31-07-2012 - Bond Beter Leefmilieu zoekt medewerkers > Drie vacatures bij Bond Beter Leefmilieu Vlaanderen vzw
Bond Beter Leefmilieu kiest voor innovatieve IT
100 Vlaamse toeristische ondernemingen verdienen Groene Sleutel
New B: transitie naar een andere bank
Vera Dua nieuwe voorzitter van Bond Beter Leefmilieu
“Veel mensen maken de transitie naar een duurzame samenleving nu al”
Drie vacatures bij Bond Beter Leefmilieu Vlaanderen vzw
Bond Beter Leefmilieu (www.bondbeterleefmilieu.be) is de koepel van meer dan 140 Vlaamse natuur- en milieuverenigingen. Onze 150 lidorganisaties vertegenwoordigen een achterban van ruim 250.000 mensen. Samen met onze verenigingen werken we aan een rijke natuur, een divers landschap en een groene en gezonde woonomgeving. Onze blik reikt ook verder dan Vlaanderen. Iedereen op de planeet aarde, ook de generaties die na ons komen, hebben het recht op welvaart, een gezond leefmilieu en op ongerepte natuur. Die toekomstdroom proberen we waar te maken door het met raad en daad ondersteunen van onze verenigingen, het beïnvloeden van het beleid van overheden en maatschappelijke organisaties en het verduurzamen van het gedrag van het grote publiek en doelgroepen.
Om haar werking te versterken, is BBL op zoek naar:
Ben je geïnteresseerd in één van deze functies?
Stuur dan je motivatiebrief plus cv voor 20-08-2012 naar Bond Beter Leefmilieu, t.a.v. Danny Jacobs, directeur, Tweekerkenstraat 47, 1000 Brussel, danny.jacobs[a]bblv.be
* BBL is samen met de provincie Limburg en het Centrum Duurzaam Bouwen initiatiefnemer van Dubolimburg (www.dubolimburg.be). Dubolimburg heeft als doel burgers, gemeenten en professionelen actief te ondersteunen bij concrete acties en projecten rond duurzaam bouwen en wonen.